Preskoči na glavno vsebino

Aktivnosti Garde Slovenske vojske v počastitev dneva državnosti

Pripadniki Garde Slovenske vojske bodo v počastitev dneva državnosti v sredo, 24. junija, ob 21.15 z Ljubljanskega gradu izstrelili šest salv iz šestih topov. Generalka za izstrelitev častnih salv bo v torek, 23. junija, ob 10. uri v ljubljanski Vojašnici Edvarda Peperka.

Izstrelitev šestih salv iz šestih topov ob dnevu državnosti določajo Pravila službe v Slovenski vojski, izvede se ob predpisanih varnostnih ukrepih.

Gardisti Slovenske vojske bodo v počastitev slovenskega državnega praznika v četrtek, 25. junija, med 9. in 16. uro zagotavljali častno stražo pred predsedniško palačo.

Za slepe in slabovidne(CTRL+F2)
barva kontrasta
velikost besedila
označitev vsebine
povečava

Hvala za vaš odziv

Zahvaljujemo se vam, da nam s svojim odzivom pomagate izboljšati vsebine portala Slovenska Vojska.

Pomagajte nam izboljšati spletišče
Ste našli informacije, ki ste jih iskali?
Da Ne