E: glavna.pisarna.gssv(at)mors.si

Sporočilo

21.05.2012

V Radencih uspel tudi 32. maraton treh src

V soboto, 19. maja, je bil v Radencih praznik teka, rekreacije, pohodništva in zdravja. Poleg predstavitve vojske, zagotovitve tušev in sanitetne oskrbe v startno-ciljnem prostoru je Slovenska vojska na tradicionalnem maratonu, letos že 32. po vrsti, prispevala tudi več kot 260 tekačev in tekačic v maratonu in polmaratonu, pripadniki in pripadnice Slovenske vojske pa so tekli tudi na 10- in 5,5-kilometrskem teku.

Organizacija in izvedba prireditve pod geslom »Tekmuj sam s sabo – vsak je zmagovalec« je bila na zavidljivo visokem nivoju, zelo dobro je bilo poskrbljeno tudi za okrepčevalnice in druge informacije na progah.

Vsak, ki se je v sončnem vremenu preizkusil na progi, je zmagovalec. Torej, iskrene čestitke vsem tekačem in tekačicam!