F: +386 (0)1 471 16 50
  E: glavna.pisarna.gssv(at)mors.si

Sporočilo

31.08.2017

35. kontingent Slovenske vojske na misiji Kfor zmagal na dobrodelnem nogometnem turnirju

V petek, 25. avgusta, se je vabilu Občine in Zdravstvenega doma Klina na dobrodelni nogometni turnir odzvala ekipa znotraj 35. kontingenta Slovenske vojske na misiji Kfor na Kosovu. Turnir je bil organiziran v počastitev dneva Matere Tereze, po kateri nosi ime Zdravstveni dom Klina.

Ekipo slovenskega vojaškega kontingenta so sestavljali pripadniki skupin za povezovanje Klina, Istok in Srbica, člani nacionalnega podpornega elementa in čete Sierra. Poleg slovenske ekipe so na turnirju tekmovale še ekipe Zdravstvenega doma Klina, ekipa Občine Klina in ekipa Ministrstva za zdravstvo Kosova. Ekipa Slovenske vojske je osvojila 1. mesto in v finalu gladko z rezultatom 7 : 2 premagala ekipo Ministrstva za zdravstvo.

Fotografije: vojakinja Martina Podkrižnik